Melamin Kaplamalı Sunta

  1. Anasayfa
  2. Ahşap Grubu
  3. Kronospan
  4. Melamin Kaplamalı Levhalar
  5. Melamin Kaplamalı Sunta

Melamin Kaplamalı Sunta

Melamin kaplamalı sunta, standart bir levha olup mobilya ve iç tasarım sektöründe ana malzemedir. Melamin reçine emdirilmiş dekoratif kâğıtla kaplanmış suntadan yapılan bu levha, modern mobilyalarda en yaygın şekilde kullanılan bir malzeme olup parlak, mat, hafif dokulu ve ahşap damarı gibi çeşitli yüzey bitirişleriyle kullanılabilir.

Özel uygulamalar için gelişmiş neme dayanıklılık ve yanma geciktiricilik özelliklerine sahip ek melamin kaplamalı suntalar sunuyoruz.

Melamin kaplamalı suntalar Color, Standard ve Contempo olmak üzere üç koleksiyonda sunulur. Geniş bir tasarım yelpazesine ve çeşitli kalınlık ve yüzey dokularına sahiplerdir.

ÖZELLİKLER

UV DAYANIKLILIĞI
BAKIMI KOLAY
LEKELERE KARŞI DİRENÇLİ

UYGULAMA

İÇ CEPHELER
İÇ TEZGÂHLAR
 
 

 

Sunpa Sosyal
Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin. Avantajları Kaçırmayın!
Sunpa Bülten
×
WhatsApp WhatsApp
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1660828211,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.metalshoecabinet.com/c/ahsap-grubu/kronospan/melamin-kaplamali-levhalar/melamin-kaplamali-sunta/","user_data":{"client_ip_address":"3.238.252.196","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}]}
×